Fotografia kobieca

Jeżeli znalazłaś się na mojej stronie, to znaczy, że w Twoim życiu przyszedł moment w którym chciałabyś zrobić coś dla siebie. Bardzo się cieszę, że trafiłaś do mnie. Stojąc po drugiej stronie obiektywu pomogę Ci dostrzec piękno, które w Tobie drzemie. 

Chwile, które spędzisz w studiu, to czas, który będzie poświęcony tylko Tobie, dzięki czemu oderwiesz się od codziennych trosk i rutyny. Starannie dobrany do Twoich potrzeb makijaż, Twoje ulubione kreacje i dodatki, atmosfera, która sprawi, że poczujesz się swobodnie przed aparatem, dokładnie tak, jakbyś robiła to codziennie. 

Podczas trwania sesji zdjęciowej w studiu jestem tylko ja, Ty i obiektyw, żebyś czuła się komfortowo. Twoje zdjęcia nie będą nigdzie publikowane bez Twojej zgody, a jeśli zechcesz wzbogacić moje portfolio, to sama zdecydujesz, które zdjęcia chcesz udostępnić. 

Czas trwania sesji zdjęciowej, to około 3 do 4 godzin, na które składa się makijaż, zmiana stylizacji ubraniowej i sama sesja zdjęciowa. 

Pakiet mini

Cena — 200 zł 

Z sesji wybierasz 4 ujęcia, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej.
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 40 zł

Pakiet standardowy

Cena — 400 zł 
Pakiet zawiera makijaż. 
Z sesji wybierasz 8 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, oraz odbitki w rozmiarze 23x15, które zostaną wysłane pod wskazany adres. 
Dodatkowo lampka pysznego wina Prosecco.

Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 35 zł


Pakiet uniwersalny

Cena — 600 zł 
Pakiet zawiera makijaż. 
Z sesji wybierasz — 15 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, oraz odbitki w rozmiarze 23x15, które zostaną wysłane pod wskazany adres.
 Dodatkowo lampka pysznego wina Prosecco.

Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 30 zł


Pakiet premium

Cena — 1 400 zł 
Pakiet zawiera makijaż i fryzjerkę.
Z sesji wybierasz 20 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, na pendrive, odbitki 23x15, oraz w postaci foto książki, to wszystko zostanie wysłane na wskazany adres. 
Dodatkowo lampka pysznego wina Prosecco.

Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 25 zł

Zapytaj o termin: 
ziebafotograf@gmail.com
518 809 186

You may also like

Back to Top