WESELE PATRYCJI I PIOTRA
Uczestnictwo w tak wyjątkowym dniu, dla młodej pary, zawsze jest niesamowitym doświadczeniem. Cieszę się, że mogłem uwiecznić piękne wspólne chwile podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej Patrycji i Piotra. Jest mi niezmiernie miło zaprosić was do obejrzenia reportażu, dzięki któremu podzielę się z wami klimatem, oprawą wizualną i bukietem emocji, które towarzyszyły nam przez cały dzień.

PRZYGOTOWANIA 
Podczas przygotowań znalazłem się w Olszynach, w domu rodzinnym Pana Młodego. Ogród na miejscu zrobił na mnie ogromne wrażenie, wielki, piękny, zadbany. Wszystko to pozwoliło uzyskać unikalny klimat zdjęć.
Po przygotowaniach pojechaliśmy do domu Panny Młodej, gdzie udało mi się uwiecznić niesamowitą więź łączącą całą rodzinę. Nie zabrakło wzruszeń i radości.
CEREMONIA ŚLUBNA W KOŚCIELE W BABICACH
Ciężko opisać słowami urodę tego kościoła. Kolorystyka zapiera dech w piersiach, klimat po prostu zachwyca. Udało mi się uchwycić wiele wspaniałych momentów, które ukazują wyjątkowość całej ceremonii ślubnej Patrycji i Piotra. Niezmiernie się cieszę, że mogę podzielić się z wami magią tego miejsca. 
Wesele
Uroczystość weselna odbyła się zaledwie kilka kroków od kościoła. Byłem pod wrażeniem dekoracji, które wykonała Patrycja, widać, że włożyła w to całe serce. Goście byli zachwyceni i bez dwóch zdań czuli się wspaniale.
Zapraszam do oglądania!
 
Wyślij
Dziękuję!
Paweł Zięba Fotografia 
Beskidzka 30, Kraków 
ziebafotograf@gmail.com
518 809 186
Back to Top