Fotografia dziecięca i noworodkowa

Gdy rodzice doczekają się już swojego maleństwa i od pierwszych dni obserwują jego rozwój, warto zatrzymać chociaż cząstkę tych pięknych chwil, które niestety bardzo szybko przemijają, wraz z dorastaniem. Pierwsze uśmiechy, rozkoszny sen, drobne rączki i nóżki, to widok który rozczula. Tych kilka dni po narodzinach jest czasem szczególnie wyjątkowym, wtedy emocje są najsilniejsze, bo przecież tak długo czekaliście! 

Najlepszym okresem na fotografię noworodka są dwa początkowe tygodnie jego życia. Wtedy dziecko śpi bardzo dużo i zazwyczaj nie ma problemu z ułożeniem go do zdjęcia. Po tym czasie może być już trudniej uśpić malucha. Termin najlepiej ustalić jeszcze przed narodzinami, żeby mieć pewność, że będzie dostępny. Uwzględniamy czas na nakarmienie i przebranie w razie potrzeby. Mamy do zaoferowania dużo gadżetów, które dodadzą uroku naszym ujęciom. Ten rodzaj sesji gwarantuje całkowitą naturalność, przez wzgląd na brak sztucznego pozowania.

W fotografii dziecięcej zajmujemy maluchy zabawą, dzięki czemu jesteśmy w stanie złapać szczery uśmiech dziecka. Mamy do zaoferowania maszynę do baniek mydlanych, zabawki i różne gadżety do zdjęć. 

Pakiet mini

Cena — 150 zł

Z sesji wybierasz 4 ujęcia, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, oraz odbitki w rozmiarze 10x15, które zostaną wysłane pod wskazany adres. 
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 35 zł
Pakiet standardowy

Cena — 300 zł

Z sesji wybierasz 8 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, oraz odbitki w rozmiarze 23x15, które zostaną wysłane pod wskazany adres. 
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 35 zł


Pakiet uniwersalny

Cena — 500 zł
 
Z sesji wybierasz — 15 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, oraz odbitki w rozmiarze 23x15, które zostaną wysłane pod wskazany adres. 
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 30 zł


Pakiet premium

Cena — 1 000zł

Z sesji wybierasz 20 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej, na pendrive, odbitki 23x15, oraz foto książkę, to wszystko zostanie wysłane na wskazany adres. 
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 25 zł

Zapytaj o termin: 
ziebafotograf@gmail.com
518 809 186

You may also like

Back to Top