Fotografia biznesowa

Posiadacie swój biznes i potrzebujecie profesjonalnych zdjęć do własnej prezentacji, lub przedstawienia swojej załogi? Może jesteście na etapie poszukiwania pracy i zależy wam, na jak najlepszej prezentacji dla potencjalnego pracodawcy? Bardzo chętnie zaoferujemy wam pakiet fotografii biznesowej w którym odzwierciedlimy cały wasz potencjał.

Pakiet testowy

Cena — 50 zł 
Jeżeli nie potrzebujesz całego pakietu zdjęć, a chcesz zobaczyć, jak wygląda taka profesjonalna sesja zdjęciowa, zapraszam. Z sesji wybierasz jedno ujęcie, które zostaje poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcie otrzymujesz w wersji elektronicznej. W tym przypadku sesja trwa tylko 15 min. 
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 50 zł

Pakiet mini

Cena —200 zł 

Z sesji wybierasz 4 ujęcia, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej.
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 40 zł


Pakiet standardowy

Cena —350 zł 

Z sesji wybierasz 8 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej.
Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 35 zł


Pakiet profesjonalny

Cena — 400 zł 
Pakiet zawiera make-up. 
Z sesji wybierasz 8 ujęć, które zostaną poddane obróbce graficznej w specjalnym programie. Zdjęcia otrzymujesz w wersji elektronicznej.

Każde dodatkowe ujęcie, to koszt — 30 zł


Zapytaj o termin: 
ziebafotograf@gmail.com
518 809 186


You may also like

Back to Top